No hate. No violence
Races? Only one Human race
United We Stand, Divided We Fall
Radio Islam
Know Your enemy!
No time to waste. Act now!
Tomorrow it will be too late

English

Franç.

Deutsch

عربي

Sven.

Español

Portug.

Italiano

Русск.

бълг.

Hrvat.

Češt.

Dansk

Suomi

Magyar

Neder.

Norsk

Polski

Rom.

Srpski

Slov.

Indon.

فارسی

Türkçe

日本語

汉语
ADL: 80 mln „antysemitycznych” Amerykanów
Pastor Ted Pike

Tłumaczyła: Ola Gordon

Dyrektor ADL Abe Foxman mówi, że 45 lat temu 1/3 Amerykanów była „poważnie zainfekowana” antysemityzmem, a obecnie do tej kategorii należy 12-14%, co stanowi 40 mln.

Ale według Foxmana jest jeszcze 40 mln „lekko zainfekowanych” Amerykanów, którzy twierdzą, że Żydzi są „zbyt potężni w finansach,” „kontrolują rząd’ i „kontrolują Hollywood”. Taki „lekki” antysemityzm, twierdzi, dotyczy również tych, którzy wierzą, że „Żydzi zabili Jezusa”.
Pytanie: kto najwyraźniej utwierdza przekonanie, że Żydzi zabili Chrystusa? Odpowiedź: co najmniej 150 mln wierzących w Biblię katolików, prawosławnych i protestantów.
Pytanie: Kto najwyraźniej twierdzi, że Żydzi kontrolują Hollywood i amerykański rząd? Odpowiedź: w tej chwili hollywoodzki weteran, znawca przedmiotu i producent filmowy Oliver Stone. Zapytany przez brytyjski Sunday Times, dlaczego tak bardzo eksponowany jest holokaust, odpowiedział: „Żydowska dominacja mediów. W Stanach mają znaczące lobby. Oni ciężko pracują. Muszą mieć ostatnie słowo w każdym komentarzu, najpotężniejsze lobby w Waszyngtonie. Izrael przez lata p***ł w amerykańskiej polityce zagranicznej”.
Zauważmy, że ADL kreuje miliony Amerykanów na antysemitów tylko z jednego powodu: bo oni po prostu akceptują to, co Żydzi sami nam mówią. Wielu żydowskich historyków filmowych i liczne źródła pokazują, jak Żydzi zakładali Hollywood i trzy największe sieci telewizyjne. Neal Gabler mówi o tej kontroli w swoim klasyku An Empire of Their Own: How the Jews Invented Hollywood (Własne imperium: Jak Żydzi wymyślili Hollywood). To samo jest w prestiżowej Encyklopedii żydowskiej: „Tak więc wszystkie duże firmy hollywoodzkie, z wyjątkiem United Artists, założyli i kontrolują Żydzi”. (Motion Pictures, s. 449). W Encyklopedii żydowskiej są artykuły o tym, jak David Sarnoff, William S. Paley i Leonard Goldenson zakładali i kontrolowali NBC, CBS i ABC.
W sporze ADL nie chodzi o antysemityzm, ale o fakty. O fakt, że wielu wierzy w to, co Żydzi mówią i powtarzają w Internecie, szczególnie o żydowskich sukcesach w zdobyciu kontroli nad mediami, rządem i finansami. Takie powtarzanie tego, co mówią nam sami Żydzi, zwłaszcza, jeśli mówi się o tym krytycznie, obecnie – według ADL – jest „jadowitym antysemityzmem”.

W idealnym świecie według ADL, Żydzi powinni chwalić się swoim niesamowitym przejściem od prześladowań do dominacji najbardziej wpływowych grup społecznych, i powinni być chwaleni przez gojów, ale bez cienia podejrzenia lub krytyki.
Ku uciesze ADL, taką utopię realizują dziesiątki milionów protestantów. A mimo to, sekcja globalnego antysemityzmu w ADL oskarża protestantów o „klasyczny antysemityzm” za to, że wierzą w to, co mówi Nowy Testament – że Żydzi przyczynili się do zabicia Chrystusa. Niemniej jednak, wyznawcy idei „tylko Izrael” cierpią z powodu podejrzenia, że ADL spiskuje przeciwko nim. W przekonaniu, że każda krytyka Żyda wywoła boży gniew, większość protestantów i ich przywódcy są teologicznie zmuszeni do milczenia, by nawet nie wspominać o ADL w miejscach publicznych.
ADL ukrywa prawdziwe intencje
Foxman mówi, że ADL pomogła w ustanowieniu prawa w stanie Georgia i przeszkodziła Ku-Klux-Klanowi w promowaniu anonimowej nienawiści i fanatyzmu. Ale obecnie Internet, jego zdaniem, stał się niczym okapturzony KKK i umożliwia rozwój anonimowej nienawiści. O czym mówi Foxman? O tym, że należałoby wprowadzić prawo przeciwko anonimowości w Internecie, by skończyć z internetową wolnością do nienawiści.
Ale prawdziwym problemem jest to, że podobnie jak maska KKK, ukrywająca pod nią być może mordercze intencje, „pętla” ADLu oskarżająca o antysemityzm około 80 mln Amerykanów, ma również złe intencje.
ADL jest architektem federalnego prawa przeciwko nienawiści, ale ma na sumieniu wzniecanie prześladowań chrześcijan krytykujących aborcję i homoseksualizm w państwach takich jak Kanada.
Pętle ADLu są po to, by je zaciskać.

Za: truthtellers.org/alerts/adl80millionamericansantisemitic.htm

https://www.youtube.com/watch?v=uXQGyG2Ahos


"Moim zdaniem, Izrael jako „państwo żydowskie” stanowi zagrożenie nie tylko dla samego siebie i swoich mieszkańców, lecz także dla wszystkich żydów oraz ludności zamieszkującej Bliski Wschód i inne regiony."

- Prof. Izrael Shahak, "Żydowskie dzieje i religia".


Palestine banner
Viva Palestina!

Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci

Mit “6 milionów”

Black Muslim leader Louis Farrakhan's Epic Speech in Madison Square Garden, New York  - A must see!

Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu
Jack Bernstein

Fotografie 

Międzynarodowy Żyd    
Henry Ford


Talmud unmasked
Talmud obnażony

 Izraelska kontrola nad Stanami Zjednoczonymi
James Petras

Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce

Żydowski rasizm
Dr David Duke

Tematy Jeszcze Bardziej Niebezpieczne
Dr Dariusz Ratajczak

Moja Walka - Mein Kampf
Adolf Hitler

"Nie jestem Amerykaninem o wierze żydowskiej, ale Żydem. Jestem Amerykaninem. Byłem Amerykaninem przez 63 / 64 mojego życia, ale Żydem byłem przez 4000 lat."

- Rabin Stephen S Wise, prezydent Amerykańskiego i Światowego Kongresu Żydów


Poszukiwacze żydowskiego genu - Shlomo Sand


Wielka Encyklopedia Żydów

Ustami rabina: Syjonizm to afirmacja judaizmu
Gilad Atzmon

Mit Holocaustu
Robert Faurisson

The Jewish hand behind Internet The Jews behind Google, Facebook, Wikipedia, Yahoo!, MySpace, eBay...

Erec Izrael Haszlema – biblijne granice Królestwa Izraela

Syjonizm w Ameryce
James Petras

The Founding Myths of Modern Israel
Izrael Shahak: "Żydowskie
dzieje i religia"

Wyznania szpiega: Sayanim
Victor Ostrovski i Claire Hoy

Reel Bad Arabs - Revealing the racist Jewish Hollywood propaganda

Żydowscy bojówkarze z Europy z misją w Izraelu
JDL - Jewish Defense League

Operacja Hasbara: przegrana bitwa - Jerzy Szygiel

Israel controls U.S. Presidents
Biden, Trump, Obama, Bush, Clinton...

Donald Tusk - Judeopolonia
Tusk - Judeopolonia


Syjonizm i III Rzesza - Mark Weber

Protokoly obrad medrcow Syjonu

Filmy wideo 

Talmud i mechanizmy obronne
Izrael Shahak

ADL: 80 mln „antysemitycznych” Amerykanów
Pastor Ted Pike

Żydowska Supremacja
Dr David Duke

Karykatury 

Aktyvizm! - Join the Fight!


Down with Zio-Apartheid
 Stop Jewish Apartheid!